Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Імя
Email
Телефон

Скетчинг. Інтенсив
Не відкладай на завтра те, що можна намалювати сьогодні.
9 занять
Пн і Ср, 19:00 - 21:00

Тривалість
2800 грн. за курс


Вартість
25 листопада 2019


Початок
12 учнів


Розмір групи
Про курс
Інтенсив зі скетчингу – це чудова можливість для тих, хто постійно збирається взятись за олівець, щоб почати малювати, але чомусь ніяк не вдається. Ми взяли найцікавіше та найголовніше із вже існуючого курсу скетчингу та створили цей інтенсив. Цей курс наповнений виключно практикою, ви навчитесь працювати з лінією, плямою та створювати зарисовки у власній стилістиці. Це буде швидкий та продуктивний старт!

Корисно для графічних дизайнерів, дизайнерів інтер'єру, аніматорів, ілюстраторів-початківців та для тих, хто просто хоче малювати.


Залишилось 12 місць!
Тетяна Боричок
Художниця, ілюстратор
Таня – художниця із великим творчим досвідом, власними виставками та безліччю творчих проектів. Її ілюстрації публікуються у книгах та інформ-ресурсах, а досвід викладання дозволяє навчати швидко та легко.

На роботи Тані можна подивитися тут
Програма
1. Лінія
2. Об'єм
3. Текстура
4. Лінія і пляма. Стилізація
5. Зарисовки предметів. Перспектива
6. Підводимо практичні підсумки
7. Стиль в скетчингу. Розглядаємо техніки, обмеження, прийоми
8. Урбан зарисовка
9. Скетчимо на часЯкщо ж вище перелічені теми для тебе занадто прості, можеш зареєструватися на курс для тих хто вже має навички скетчингу:
Курс "Скетчинг. PRO"

Відгуки
Реєстрація
Для реєстрації на курс заповни, будь ласка, цю коротку форму. Наш менеджер зателефонує Тобі і розповість детальніше про старт навчання.
Телефон